Będzie wystrzałowo, nowość w Elblągu! Zobacz film. Wraz z naszym obiektywem byliśmy w jednym z pomieszczeń przy ulicy Grunwaldzkiej, dziś odkrywamy przed Wami rąbek tajemnicy, już wkrótce wielkie otwarcie!

Szukasz miejsca, w którym możesz przeżyć prawdziwą walkę i doświadczyć niezapomnianych wrażeń? Jeśli tak to dobrze się składa, bo już za kilka dni czeka Cię kilkaset metrów pełnych adrenaliny, świetnej zabawy i silnych emocji!

Cs_arena – to miejsce jedyne w swoim rodzaju, tworzone z pasją i charakterem, w którym możesz sprawdzić nie tylko swoje umiejętności strzeleckie, ale także przyjść z grupa znajomych i wspólnie odbić flagę przeciwnikowi.

Strzelnica ASG to alternatywna forma dla pospolitego paintballa – ciepło, sucho i czysto. Świetna zabawa, w dużej mierze oddająca realia panujące na placu boju, gdzie wierne repliki broni palnej, celnie miotają amunicją ASG i dają dużo frajdy każdemu niezależnie od wieku!

Arena do gry to ok. 1000 m2 pola walki, wyposażonego w blisko 30 sztuk karabinów i pistoletów maszynowych. Sprzęt cechuje najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

„Jeżeli szukasz miejsca, do którego możesz zajrzeć w każdej chwili, sam bądź ze znajomymi, w którym będziesz mógł postrzelać, poszaleć, pobiegać, po prostu się zrelaksować i zapomnieć o rutynie dnia codziennego to idealnie trafiłeś. Nie musi być konkretnej okazji, nie musisz mieć towarzystwa – po prostu przyjdź do nas i graj, a na pewno nie będziesz się nudzić „- przekonują organizatorzy.

Otwarcie już 01 Lutego 2018. Ulica Grunwaldzka 2A hala F – Elbląg. Więcej pod numerem telefonu 690691234 oraz profilu facebookowym CSarena.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze