fot. materiały promocyjne

„Korona królów” na zamku krzyżackim w Malborku. Dwa odcinki popularnego serialu TVP „Korony królów” zostaną nakręcone na zamku krzyżackim w Malborku.

Odcinki do serialu „Korony Królów” będą kręcone w Malborku w dniach 29-31 stycznia. Do pracy przy odcinkach zatrudnione zostaną osoby ze stowarzyszeń rycerskich i rekonstrukcyjnych (będzie potrzebnych 70-90 statystów).

Jak podają wirtualnemedia.pl malborski zamek ma pojawić się też w kilku innych odcinkach na drugim planie, jako tło dla szpiegowskiej intrygi. Ponadto portal ten informuje, że przeniesienie planu do Malborka ma wiązać się ze zwiększeniem nakładów na budżet produkcyjny serialu (do 200 tys. zł na odcinek) – choć, jak zaznaczono, Telewizja Polska nie potwierdza oficjalnie tej informacji.

Korona Królów

Serial „Korona Królów” opowiada o kulisach władzy oraz kreśli losy jednego z najwybitniejszych władców w dziejach Polski – Kazimierza III Wielkiego. Najmłodszy syn Władysława I Łokietka i Jadwigi Bolesławówny musi udźwignąć ciężar władzy, a także zapanować nad tym, co dzieje się na dworze. Serial ukaże losy kobiet walczących bezwzględnie nie tylko o serce króla, ale także koronę królowej. Perypetie bohaterów przybliżą widzom owiany mitami wiek XIV.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Reklamy

Komentarze