Ilustracja do tekstu

Nowe sklepy w CH Ogrody! Nowy rok to zmiany w ofercie CH Ogrody. Do grona najemców dołączy restauracja North Fish, a dwóch dotychczasowych – Ziaja i Neo Nail – zdecydowało się na zwiększenie powierzchni najmu.

North Fish to restauracja, która od 2002 roku serwuje Polakom dania z ryb i owoców morza. Sieć dba o najwyższą jakość produktów i pilnuje, aby pochodziły z ekologicznie czystych łowisk, a potrawy przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowanych kucharzy. North Fish zajmie 62 mkw. powierzchni w strefie restauracyjnej, na pierwszym piętrze centrum.
Dla Klientów CH Ogrody dostępna będzie również szersza oferta z branży zdrowie i uroda. Salon Ziaja zajmie nowy, większy lokal o powierzchni ok. 42 mkw., między sklepami Organique i Medicine, na pierwszym piętrze centrum. Obecnie oferta Ziaji obejmuje około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów.

Punkt stylizacji paznokci – Neo Nail – dostępny dotychczas na wyspie w jednym z pasaży centrum, zajmie również lokal o powierzchni ok. 25 mkw. na pierwszym piętrze CH Ogrody, naprzeciwko Media Markt.  Neo Nail to jedna z wiodących, międzynarodowych firm, w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci, w jej ofercie znajdują się m.in.: lakiery hybrydowe, lampy i frezarki, żele UV i akryl, akcesoria do zdobień czy preparaty do dbania o paznokcie i skórę dłoni. Marka w drugiej lokalizacji w centrum oprócz sprzedaży produktów do manicure wprowadzi także nową usługę dla klientów – stylizację paznokci.

Otwarcia nowych salonów przewidziane są jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. W grudniu do najemców CH Ogrody dołączył nowoczesny koncept fitness – Just Gym – otwarty całodobowo, siedem dni w tygodniu.

CH Ogrody, Elbląg

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie, Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza Cushman & Wakefield.

Red.

Komentarze