Ilustracja do tekstu

Śmierć mężczyzny w campingu na Panieńskiej. Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich! Dziś, 22 stycznia około godziny 9.00 policja została wezwana do campingu przy ulicy Panieńskiej. Na miejscu zastali ciało mężczyzny.

Jak powiedział w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ciało należało do 37-letniego mężczyzny.

Śledczy badają sprawę, na ten moment nie wykluczają udziału osób trzecich, bowiem na ciele były widoczne obrażenia ciała, policja dla dobra sprawy nie udziela więcej szczegółowych informacji.

Jak udało nam się ustalić prokurator na miejscu podjął decyzję o skierowaniu ciała na sekcję zwłok.

Czy to było morderstwo?

Jak pisaliśmy wyżej śledczy badają sprawę i nie wykluczają udziału osób trzecich, dziś, 22 stycznia otrzymaliśmy informację od naszego informatora, że mogło to być zabójstwo – „syn właścicieli mógł być dziś zabity „- napisał nam informator.

Posiadasz jakieś informacje na temat tego zajścia? Daj nam znać, zapewniamy pełną anonimowość.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze