Ilustracja do tekstu

Policja w Elblągu zatrzymała w weekend 4 poszukiwanych! Policjanci w miniony weekend interweniowali 136 razy. Zatrzymano w tym czasie 4 osoby poszukiwane.

Policjanci prewencji skontrolowali 40 kierujących. 8 nietrzeźwych osób z interwencji domowych przewieziono do pogotowia socjalnego. Policjanci z ruchu drogowego przebadali na zawartość alkoholu ponad 300 kierujących. Obsługiwali natomiast 20 zdarzeń drogowych.

Już w piątkowe popołudnie i wieczór dało się odczuć, że aura nie sprzyja kierującym. Jedna z kolizji miała miejsce przy ul. Płk. Dąbka. Powód: zbyt mały odstęp od pojazdu poprzedzającego i zbyt długa droga hamowania na ośnieżonej jezdni. Policjanci jeszcze kilka razy wyjeżdżali do stłuczek i kolizji.

Jeszcze raz więc przypominamy: śliska nawierzchnia – zwiększajmy dystans do pojazdu poprzedzającego. Planujmy hamowanie i miejsce do niego. Patrzmy w lusterka, oceniajmy otaczającą rzeczywistość. Myślmy również za innych uczestników ruchu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Reklamy

Komentarze