Ilustracja do tekstu

4 zgony w Elblągu jednego dnia. Dziś, 22 stycznia w Elblągu doszło do 4 zgonów, elbląska policja dawno nie pamięta takiego dnia.

Zaczęło się zgonu 29-letniego mężczyzny w piekarni przy ulicy Elbląskiej w Milejewie, tam jednak w związku z informacją o przewlekłej chorobie mężczyzny prokuratura odstąpiła od dalszych czynności.

Około godziny 9.00 policja została wezwana do campingu przy ulicy Panieńskiej, tam funkcjonariusze policji zastali zwłoki 37-letniego mężczyzny. 37-latek miał widoczne obrażenia, śledczy badają sprawę, nie wykluczają udziału osób trzecich, prokurator podjął decyzję o przekazaniu ciała na sekcję. Nasz informator twierdzi, że mogło dojść do zabójstwa syna właścicieli. Jeśli posiadasz jakieś informacje, daj nam znać, zapewniamy anonimowość.

Następną informację o zgonie mężczyzny policja dostała po godzinie 14.00. W jednym z mieszkań przy ulicy Kościuszki zasłabł 62-letni mężczyzna, niestety ratownicy nie zdążyli przyjechać z pomocą, lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Po godzinie 16.00 policja otrzymała kolejną już 4-tą tego dnia informację o zgonie mężczyzny.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze