Ilustracja do tekstu

Kierowcy pojadą nowym odcinkiem S7! eszcze w tym tygodniu kierowcy po raz pierwszy pojadą zupełnie nowym odcinkiem trasy, zaczynającym się za mostem w Kiezmarku. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapewnia, że cała inwestycja – od Koszwał do Elbląga, zostanie oddana w terminie, czyli w listopadzie tego roku.

To pierwszy, odczuwalny niebawem przez kierowców efekt prac na drodze S7 – odcinku z Gdańska do Elbląga. Jeśli pogoda pozwoli, jeszcze w tym tygodniu kierowcy pojadą 3-kilometrowym fragmentem. Jego początek zlokalizowano tuż za mostem przez Wisłę w Kiezmarku.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapewnia, że cała inwestycja – od Koszwał do Elbląga, zostanie oddana w terminie, czyli w listopadzie tego roku. S7 będzie najdłuższą, bo liczącą 710 kilometrów ekspresówką w Polsce. Na południu sięgnie Rabki Zdrój, czyli popularnej „zakopianki”.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Reklamy

Komentarze