fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Dzwon z taksówka na Płk Dąbka! Dziś, 19 stycznia około godziny 23.20 na ulicy Płk Dąbka doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz oba pojazdy.

Jak powiedział nam na miejscu pracujący funkcjonariusz policji kobieta jadąca samochodem osobowym marki Citroen ulicą Piłsudskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Mercedesowi, który jechał ulicą Płk Dąbka w kierunku 12 lutego.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, ulica przez 20 minut była zablokowana, na ten moment nie ma większych utrudnień w ruchu.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, kierująca samochodem marki Citroen została ukarana mandatem karnym.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze