Ilustracja do tekstu

Udana obława na dworcu PKP w Elblągu! W zeszłą niedzielę w pociągu pomiędzy Elblągiem, a Malborkiem z udziałem policjantów z Elbląga doszło do zatrzymania 20-latka, który jest podejrzany o dokonanie rozboju.

Zatrzymany 20-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wobec mężczyzny zastosowano również środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

20-latek podejrzewany jest o dokonanie rozboju na 70-letniej kobiecie w parku na terenie Grajewa. Mężczyzna używając ciężkiego narzędzia obezwładnił ofiarę i ukradł jej torebkę z dokumentami oraz pieniędzmi, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.

Oprócz dokonanego rozboju, mężczyzna podejrzewany jest również o próbę rozboju w jednym ze sklepów na terenie Grajewa. W tym przypadku również posłużył się niebezpiecznym narzędziem, próbując zabrać kasę fiskalną ze sklepu, do kradzieży ostatecznie nie doszło, dzięki zdecydowanej postawie sprzedawczyni.

Czynności operacyjne policjantów kryminalnych z Grajewa doprowadziły do ustalenia sprawcy przestępstw. W ubiegłą niedzielę, przy współpracy z policjantami z Elbląga, podejrzany 20-latek został zatrzymany w pociągu pomiędzy Elblągiem, a Malborkiem. W toku policyjnych czynności z zatrzymanym okazało się, że 20-latek był osobą poszukiwaną.

20-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, teraz stanie przed sądem, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze