Ilustracja do tekstu

Utalentowana dziewczynka z Elbląga w programie TVP2! 10-letnia Swietłana Boguska z Elbląga wystąpi w najbliższą sobotę, 20 stycznia w przesłuchaniach do programu „The Voice Kids”.

Po światowym sukcesie programu „The Voice” przyszedł czas, aby to dzieci pokazały swój wokalny talent! Telewizja Polska oraz firma Rochstar przygotowują pierwszą polską edycję.

Format „The Voice Kids” jest obecny już w prawie 30 krajach świata. Program składa się ze znanych już etapów Przesłuchań w Ciemno, ekscytujących Bitew oraz Finału, ale tym razem to właśnie młodzi wykonawcy spróbują wywrzeć wrażenie na trójce cenionych artystów z branży muzycznej.

Utalentowane dzieci w wieku od 8 do 15 lat dostają życiową szansę zaśpiewania przed trzema Trenerami. Trzej (lub czterej – w przypadku podwójnego fotela) Trenerzy ponownie zasiądą w swoich słynnych czerwonych fotelach. Zasady pozostają te same – jeśli Trener się odwróci, uczestnik dołącza do jego drużyny. Jeśli odwróci się więcej Trenerów, wtedy to uczestnik decyduje do której drużyny chciałby dołączyć. Każdy z Trenerów musi skompletować piętnastoosobową drużynę, która weźmie udział w Bitwach! Niemniej każdy uczestnik, który wystąpi podczas „Przesłuchań w Ciemno” już jest zwycięzcą i otrzyma nagrodę niespodziankę!

Przed Bitwami młodych uczestników czekają wymarzone warsztaty ze swoimi Trenerami. Wcześniej Trenerzy podzielą swoją drużynę na tria. W ten sposób każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże jednoznacznie przegranego. W tym programie liczy się głównie zabawa! Zwycięzcy Bitew trafią do etapu Sing Off, który wyłoni szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny.

W finałowym odcinku zostanie wyłoniony zwycięzca, który wróci do domu nie tylko z tytułem „The Voice Kids”, ale również ze stypendium przeznaczonym na przyszłą edukację oraz otrzyma szansę nagrania własnego singla!

Przez cały czas trwania programu młodzi uczestnicy otoczeni są opieką psychologa. „The Voice Kids” to program, który spełnia dziecięce marzenia!

Warto przypomnieć, że pochodząca z Elbląga 23-letnia Marta Gałuszewska wygrała ósmą edycję programu „The Voice of Poland”.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze