Ilustracja do tekstu

Policjanci zatrzymali mieszkańca Elbląga, który okradał własnych rodziców! Policjanci zatrzymali 31-latka, który… okradał swoich rodziców. Mężczyzna wynosił z mieszkania wartościowe przedmioty, spieniężał je by mieć środki na swoje używki. Jedną z nich były narkotyki.

31-latek wynosił z mieszkania najróżniejsze przedmioty, które stanowiły większą bądź mniejszą wartość. Począwszy od pendrive’ów, telefonów czy nawet odkurzacza i tostera, po duże przedmioty jakimi są np. telewizor lub pralka.

Zwykle znajdowały się one później w lombardach lub były sprzedane przygodnym osobom. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów właśnie po jednej z takich kradzieży.

Jego „łupem” padła pralka, którą wynosił z mieszkania. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze