Ilustracja do tekstu

Mieszkańca Elbląga zaatakowały zaparkowane samochody! Tak właśnie widział otaczającą rzeczywistość 19-latek z Elbląga. Młody mężczyzna przyznał się, że w trakcie ekscesów był pod wpływem środków odurzających lub alkoholu.

Wczoraj, 17 stycznia policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę pod zarzutem uszkodzenia mienia. 19-latek kopał i uszkadzał karoserię aut, ma także na koncie dwa zdemolowane przystanki… Powód to zbyt długie oczekiwanie na autobus.

Czyny, których dopuścił się 19-latek to wandalizm. Mężczyzna uszkodził dwa przystanki autobusowe oraz 4 samochody. W rozmowie z policjantami przyznał, że zrobił to, bo był odurzony i wydawało mu się, że auta go… zaatakowały. Szyby przystankowe rozbił natomiast, ze złości gdy przeczytał rozkład jazdy, a następnie obliczył ile czasu musi czekać na jedenastkę. Mężczyzna ma na koncie również kradzież rozbójniczą.

Podczas wynoszenia towaru z jednej z samoobsługowych drogerii próbował go zatrzymać pracownik ochrony. 19-latek tak się przywiązał do zabranych ze sklepu rzeczy, że zaczął się szarpać z ochroniarzem, aby ich nie oddać. Policjanci ustalili kim jest sprawca przeglądając materiał ze sklepowego monitoringu. Niedługo później 19-latek został zatrzymany. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty. Może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu/Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze