Ilustracja do tekstu

Skandalicznie niska temperatura w CH Ogrody. Pracownicy już nie wytrzymują! Do naszej redakcji zgłosili się pracownicy CH Ogrody, którzy nie mogą już wytrzymać wręcz lodowatej temperatury panującej zarówno na hali Carrefour jak i w samych Ogrodach w Elblągu.

„Zwracamy się z prośba o jakąkolwiek interwencję, dotycząca centrum handlowego. Jest tak zimno zarówno na hali Carrefour jak i samych Ogrodach, że wysiedzieć w pracy w nie można „- zgłaszają nam pracownicy centrum handlowego.

„Zapraszamy z termometrem w celu dokonania pomiarów, 18 stopni wymaganych przez kodeks pracy my na pewno nie mamy. Nie wiemy, czy centrum oszczędza na ogrzewaniu najemców? Odczuwalny wiatr przy linii kas też nie jest rzeczą normalną” – dodają w rozmowie z nami pracownicy CH Ogrody.

Odpowiednie pytania skierowaliśmy już do zespołu prasowego Centrum Handlowego Ogrody, czekamy na odpowiedź. Przypomnijmy, że problem ten nie jest niestety nowością i miał być rozwiązany.

Pierwszy taki sygnał dostaliśmy już w styczniu 2016 roku : „My już nie mamy siły na walkę aby w końcu ogrzewanie działało prawidłowo, a jesteśmy zmuszone do pracy w takich warunkach. My jako pracownice jednego ze sklepów mamy założone ręce. Czy są Państwo w stanie jakoś nam pomóc? Pracujemy w temperaturze 4 stopni Celsjusza.” – zgłaszali nam pracownicy.

Wówczas dyrekcja zapewniała nas, że robi wszystko, żeby to zmienić i na razie zamontowała tymczasowe nawiewnice od ulicy Żyrardowskiej i działa nad rozwiązaniem docelowym.

Co dyrekcja odpowie nam tym razem? Odpowiedź na naszych łamach wkrótce…

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze