Ilustracja do tekstu

Dyrekcja Ogrodów zabiera głos w sprawie niskiej temperatury w centrum handlowym. Dziś do naszej redakcji zgłosili się pracownicy sklepu Carrefour oraz Centrum Handlowego Ogrody z prośbą o interwencję ws bardzo niskiej temperatury panującej na hali Carrefour oraz w Ogrodach.

„Zwracamy się z prośba o jakąkolwiek interwencję, dotycząca centrum handlowego. Jest tak zimno zarówno na hali Carrefour jak i samych Ogrodach, że wysiedzieć w pracy w nie można „– zgłaszali nam dziś pracownicy centrum handlowego.

„Zapraszamy z termometrem w celu dokonania pomiarów, 18 stopni wymaganych przez kodeks pracy my na pewno nie mamy. Nie wiemy, czy centrum oszczędza na ogrzewaniu najemców? Odczuwalny wiatr przy linii kas też nie jest rzeczą normalną” – dodawali w rozmowie z nami pracownicy CH Ogrody.

Po otrzymanej prośbie od pracowników CH Ogrody natychmiast skontaktowaliśmy się z Dyrekcją sklepu. W rozmowie z nami Katarzyna Mituła zBiura Prasowego CH Ogrody powiedziała: –” W ostatnim czasie temperatura w centrum została podniesiona. Instalujemy również dodatkową nagrzewnicę przy wejściu od ulicy Żyrardowskiej. Planujemy też przebudowę wejścia do centrum od tej strony, która powinna pozytywnie przełożyć się na wysokość temperatury w tej części centrum.”

Czy temperatura rzeczywiście wzrośnie? Sprawę będziemy pilotować.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze