Ilustracja do tekstu

Awantura w sklepie na Płk Dąbka. Agresor zniszczył drzwi! Policjanci z Elbląga zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który wywołał awanturę w sklepie spożywczym i zniszczył tam drzwi wejściowe. Zaraz po zdarzeniu został zatrzymany. Odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci interweniowali przy ulicy Płk. Dąbka w Elblągu. Dzwoniła obsługa sklepu spożywczego. Awanturował się agresywny mężczyzna, który zniszczył mechanizm drzwi wejściowych.

Zdążył wybiec przed przyjazdem ochrony. Policjanci w trakcie patrolowania pobliskich ulic zauważyli go na terenie placu kościelnego przy ulicy Robotniczej. Tam też został zatrzymany.

Trafił do policyjnej celi. Straty jakich dokonał to 1200 zł. Odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Komentarze