fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Studniówka 2018. Technikum Ekonomiczne w Elblągu. Wczoraj, 12 stycznia rozpoczęły się w Elblągu studniówki. Pierwszego poloneza rozpoczęli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, godzinę później uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego.

Wczoraj, 12 stycznia uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w sali bankietowej Eden rozpoczęli studniówkę. W tym samym dniu, jednak godzinę później swoją studniówkę odbyli w hali MOSiR uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego.

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych, w tym roku to oni, jako pierwsi w Elblągu wyszli na parkiet na sto dni przed egzaminem dojrzałości.

Dlaczego za okres ten przyjęto sto dni? Być może okres trzech miesięcy został uznany za wystarczający na powtórzenie i doszlifowanie przyswojonych wiadomości, być może czas wyznaczyło europejskie zamiłowanie do okrągłych liczb, że setny dzień przed egzaminem uznano za ostatni dzień młodzieńczej wolności i ostatniej zabawy pod kuratelą dorosłych.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze