fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Zaczepiał dziewczynkę, policja zrobiła z nim porządek! Dziś, 9 stycznia po godzinie 14.00 funkcjonariusze policji z wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zatrzymali mężczyznę, który wcześniej zaczepiał dziewczynkę.

Jak powiedział w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu policja po godzinie 14.00 otrzymała zgłoszenie, że na ulicy Różanej jakiś mężczyzna zaczepiał dziewczynkę.

„Dziewczynka powiedziała tacie, że zaczepił ją jakiś mężczyzna, który z kolei powiadomił  o tym policję. Przybyli na miejsce policjanci wylegitymowali wskazanego przez dziewczynkę mężczyznę i go zatrzymali – kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„Mężczyzna był w stanie nietrzeźwości, policjanci, więc osadzili w izbie wytrzeźwień” – dodał w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze