Ilustracja do tekstu

Marta Gałuszewska Nie mów mi nie. Zobacz teledysk! Przypomnijmy, elblążanka decyzją widzów otrzymała tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”. 23-letnia Marta szybko dorobiła się singla, który można posłuchać już w radiu, dziś 9 stycznia odbyła się premiera teledysku.

Teledysk do utworu Marty Gałuszewskiej „Nie mów mi nie” miał dziś 8 stycznia swoją premierę, klikając tutaj zobaczysz wideo.

Marta Gałuszewska – piosenka Nie mów mi nie swoją premierę miała w półfinale Voice of Poland.

Marta Gałuszewska o swoim nowym singlu opowiedziała Rafałowi Adamczakowi w niedzielnym wydaniu ImprESKI, 26 listopada. Okazuje się, że utwór Nie mów mi nie, pierwotnie został napisany w języku angielskim: – „Napisałam utwór z Dominikiem po angielsku, bo jakoś tak jest, że mi się łatwiej wyraża myśli po angielsku.

Chodzi jednak o to, by każdy słuchacz zrozumiał, o co chodzi w danej piosence – taki jest polski rynek – mówiła Marta Gałuszewska w rozmowie z dziennikarzem Eski. Tekst polskiej wersji powstała we współpracy z Patrykiem Kumórem. Zwyciężczyni ósmej edycji VoP obiecała, że kolejnym etapem będzie nagranie całej płyty.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze