fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Potrącenie 12-latka na Kościuszki. Dziś, 8 stycznia przed godziną 16.00 na ulicy Kościuszki, na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 12-letniego chłopca.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

„Z wstępnych ustaleń policji jak i relacji świadków wynika, że 12-letni chłopiec wybiegł z klatki nr 58 przy ulicy Kościuszki bezpośrednio na przejście dla pieszych, gdzie został potrącony przez samochód osobowy marki Peugeot” – powiedział nam na miejscu pracujący st. sierżant Bartłomiej Wróbel z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Kierowcy w znacznym stopniu widoczność ograniczyły zaparkowane samochody, zza których wybiegł chłopiec.

Chłopiec na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń, jest pod opieką ratowników medycznych, najprawdopodobniej nie będzie wymagał hospitalizacji.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji przebadali kierującego na zawartość alkoholu, badanie wykazało że był trzeźwy.

Ulica Kościuszki przez 30 minut była zablokowana w obu kierunkach, w tej chwili odbywa się ruch wahadłowy.

Zdjęcia

fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag
fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag
fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze