fot. Jerzy Dudek/Facebook

O tych dwóch co zablokowali wyjazd z Centrum Handlowym Ogrody. Choć księżyca nie ukradli i nie był to Jacek i Placek, to i tak wyszedł z całej sytuacji niezły… placek.

Jeden z mieszkańców Elbląga wstawił na serwis społecznościowy Facebook zdjęcie z „zaparkowanych” samochodów na parkingu podziemnym Centrum Handlowego Ogrody.

Jeden z samochodów został zaparkowany na pasie do skrętu w prawo, drugi na przeciwnym pasie obok niego, pytanie, kto kim się zasugerował?

O ile kierowcę z BMW można próbować usprawiedliwić – w Braniewie nie ma takiego Centrum Handlowego jak w Elblągu, to kierowca z Gdańska powinien zamilczeć…

Warto przypomnieć, że na parkingu Centrum Handlowym Ogrody obowiązuje strefa ruchu. Ustawa Prawo o ruchu drogowym w art. 49 określa zakazy dotyczące parkowania. Złamanie ich stanowi wykroczenia opisane w rozdziale XI Kodeksu wykroczeń. Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 24 listopada 2003 r. określa wysokość grzywien nakładanych w postaci mandatu karnego za te wykroczenia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze