fot. Autosan

Kolejne eurolidery pojechały do Elbląga! Pod koniec grudnia 2017 roku zrealizowana została umowa na dostawę dwóch międzymiastowych autobusów EUROLIDER 9 dla Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Elblągu.

Jak informuje Autosan PKS Elbląg to jeden z ich najlepszych i najbardziej lojalnych klientów. Od wielu już lat co roku kupuje autobusy AUTOSAN. Przedsiębiorstwo współpracowało z z nimi w dobrych dla Spółki czasach, ale także, za wtedy gdy Spółka znalazła się w trudnej sytuacji.

Pojazdy dla elbląskiego przewoźnika wyposażone zostały w silniki CUMMINS EURO 6 i manualne skrzynie biegów ZF z retarderem. Posiadają 39 wygodnych, uchylnych foteli pasażerskich.

Są to już EUROLIDER-y numer dwanaście i trzynaście w taborze PKS Elbląg, a dołączyły także do innych modeli autobusów AUTOSAN eksploatowanych przez tego przewoźnika.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze