fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Jutro w Elblągu na drogach powtórka z rozrywki! Jutro, w poniedziałek, 8 stycznia funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu będą realizować działania z zeszłego piątku, czyli akcji „Prędkość”.

Jak udało nam się ustalić jutro policja będzie kontynuować akcję z zeszłego piątku „Prędkość”, choć pod już pod innym kryptonimem.

Akcja będzie trwać od wczesnych godzin porannych do godziny 22.00. Podobnie jak w zeszły piątek działaniami zostaną objęte nie tylko ulice Elbląga i Pasłęka, ale także drogi wylotowe z miasta.

Akcja polega na wzmożonych kontrolach, w których policjanci zwracają szczególną uwagę na prędkość. W dzień prowadzonej akcji policja potrafi skontrolować nawet ponad 100 kierujących.

Przekraczanie dozwolonej prędkości to jedna z najczęstszych przyczyn poważnych w skutkach wypadków drogowych. Apelujemy do kierowców o rozwagę.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze