Ilustracja do tekstu

Kłopotliwa jazda autobusem linii nr 8 w Elblągu. Do naszej redakcji zgłosiła się kobieta, która ma już dość wiecznego spóźniania się autobusu linii nr 8, poprosiła nas o interwencję.

„Nie ma autobusu, który by się nie spóźnił. Ja rozumiem że są budowy drogowe, ale spóźnia się nawet autobus, który dopiero rozpoczyna kurs. ZKM powinien rozwiązać jakoś problem, może wcześniej o parę minut wysyłać te autobusy na pętlę lub dodać dodatkowe autobusy „- pisze do nas Czytelniczka.

„Mieszkam na Zagórzu nie dość, że problem z torami to teraz jeszcze z autobusem. Mam dość codziennego spóźniania się do pracy i bez różnicy, czy jadę wcześniejszym, czy późniejszym autobusem. Wcześniej jeździłam autobusem o 13.20 z pętli przy ul. Łódzkiej teraz chodzę na autobus 13.04, który przyjeżdża i tak 20 minut po i tak się spóźniam i tak, a nie mam zamiaru jeździć 2 godziny wcześniej do pracy lub kupować po 5 biletów, bo muszę się przesiadać, żeby choć trochę mniej się spóźnić, bo nie wiem czy dojedzie na czas, czy nie” – dodaje Czytelniczka w liście przysłanym do naszej redakcji.

Odpowiednie pytania skierowaliśmy już do Zarządu Komunikacji w Elblągu, czekamy na odpowiedź.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze