fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Autobus potrącił kobietę na Mickiewicza. Dziś, 5 stycznia przed godziną 14.00 na ulicy Mickiewicza na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety przez autobus, na szczęście kobiecie nic się nie stało.

Jak powiedział w rozmowie z nami sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu autobus wyjeżdżając z zatoczki autobusowej potrącił kobietę idącą przez przejście dla pieszych w kierunku szkoły.

„Autobus się dosłownie toczył, około 60-letniej kobiecie nic się nie stało, ratownicy medyczni zabrali ją do szpitala na profilaktyczne badania, kierowca autobusu został ukarany mandatem” – dodał w rozmowie z nami sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Kobieta chciała wrócić do domu, jednak kierowca ją zatrzymał dzwoniąc na policję i pogotowie.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, na miejscu występują lekkie utrudnienia w ruchu.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze