Ilustracja do tekstu

Wojciech Penkalski wraca do polityki! Były poseł na Sejm wybrany z naszego okręgu zapowiedział swój start w zbliżających się wyborach samorządowych.

„Dziś otwieram drzwi, wyważam zamknięte wrota..Zrobię to dla Was!!! Pójdę z Wami po normalność! Razem zwyciężymy!” – zapowiedział w swoim oświadczeniu Wojciech Penkalski.

Przytaczamy oświadczenie w całości:

„Do wyborów samorządowych 11 miesięcy… do kampanii 9-10..

Dziś składam deklarację, że KWW Wojciecha Penkalskiego wystawi swoje listy do miasta, powiatu… Kandydaci z tej listy, wybiorą w prawyborach kandydata na Burmistrza Braniewa!!!

To On/Ona, wraz z liczną grupą osób, będzie walczył o kadencję 2018-2023.. To On/Ona, rozliczy kumoterstwo, dziadostwo i zaprzaństwo obecnej kadencji… dokona swoistej rewolucji w posadach miejskich i powiatowych… otoczy się najlepszymi z najlepszych, często mądrzejszymi od siebie w danych dziedzinach…

Na liście osób, z którymi chciałbym współpracować na rzecz miasta, widnieje 170 nazwisk! Dziś proszę Was o przystąpienie do tego projektu i wsparcie (nie bójcie się)…Czekam na Was!”

Wojciech Penkalski wielokrotnie przypominał, że obecna burmistrz Braniewa Monika Trzcińska obejmując stanowisko Burmistrza miasta, w trakcie zaprzysiężenia, dziękowała mu za wskazywanie licznych nieprawidłowości, które dotyczyły funkcjonowania miasta, a dochodziły za jej poprzednika. Cóż się zmieniło?… Tak naprawdę nic – dodawał Wojciech Penkalski.

Krytykowany Poseł, bardziej aktywny od innych

Wielu wyborców krytycznie oceniało i zapewne oceniać będzie działalność Posła Wojciecha Penkalskiego. Za jego przeszłość, za szarżowanie na drodze, za cokolwiek… Takie przecież jest nasze, Polaków życie.

Szkoda, bo nawet z przypiętą łatką Palikota, są politycy, którzy – choć kontrowersyjni – robią więcej dobrego niż inni z poprawnych politycznie opcji. Dla tak małego miasta, jakim jest Braniewo, inwestycja, którą skutecznie zrealizował Poseł Wojciech Penkalski, dla kilkudziesięciu mieszkańców, którzy zdecydują się rozpocząć własną działalność gospodarczą, otwiera dotąd nieznane tam drzwi. Są to drzwi do pałacu – dosłownie i w przenośni. A za tymi drzwiami, przy zaangażowaniu i poświęceniu się pracy na własny rachunek przez tych młodych przedsiębiorców, są kolejne. Drzwi do normalnego i godnego życia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze