fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Efekt domina na ulicy Wyszyńskiego. Zderzyły się 4 pojazdy! Dziś, 4 stycznia po godzinie 12.00 na ulicy Wyszyńskiego doszło do zderzenia 4 pojazdów, dwie osoby zostały poszkodowane.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący samochodem marki VW jadąc ulicą Wyszyńskiego w kierunku ulicy Warszawskiej nie zachował bezpiecznej odległości na skutek czego najechał na pojazd Volvo, który następnie najechał na pojazd Audi, który uderzył w samochód marki BMW. Efekt klasycznego domina.

Ogólnych obrażeń doznały dwie osoby z Volvo – kierowca i pasażer.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji przebadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, ze wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Kierowca VW został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji. Policja na miejscu ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia, ruch odbywa się wahadłowo.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze