Ilustracja do tekstu

Działkowicze w Elblągu proszą o pomoc. Policja prowadzi czynności! Do naszej redakcji z prośbą o interwencję zgłosiła się Czytelniczka, chodzi o nagminne włamania do altanek działkowych przy ulicy Skrzydlatej.

„W imieniu działkowiczów przy ulicy Skrzydlatej „Żwirki i Wigury”. Ktokolwiek może nam pomóc.Od Sylwestra nadmiernie co noc mamy włamania do altanek. Prosimy o udostępnienie i pomoc w tej sprawie” – napisała do nas Czytelniczka.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z kom. Krzysztofem Nowackim, oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Elblągu:

„Od początku sylwestra policja odnotowała 3 zgłoszenia o włamaniach do działek przy ulicy Skrzydlatej, policja w tej sprawie prowadzi czynności wyjaśniające. Wiemy, że włamań do działek przy ulicy Skrzydlatej było więcej, jednak do dnia dzisiejszego jeszcze zawiadomienie o nich nie wpłynęło.”

„Apelujemy do właścicieli działek by nie zostawiali oni na swoich działkach żadnych kosztowności, okres zimowy jest okresem wzmożonych włamań” – dodał w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Oficer prasowy zapewnił w rozmowie z nami, że policja bada sprawę i ma w niej już pewne ustalenia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze