Ilustracja do tekstu

4 nowych policjantów w Elblągu. Do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu trafiły 4 nowe osoby, zanim jednak wyruszą w swój pierwszy patrol, przejdą szkolenie podstawowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Po pierwszym w 2018 roku ślubowaniu, szeregi warmińsko – mazurskiej Policji zasiliło 49 nowych funkcjonariuszy. W tym gronie znalazło się 10 kobiet oraz 39 mężczyzn. Nowi policjanci po skończonym kursie podstawowym rozpoczną pracę

Elbląską Komendę Policji zasilą 4 osoby. Jak powiedział w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu wszystkie 4 osoby to mężczyźni.

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie ogłosił już rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w naszym regionie na 2018 rok. Zgodnie z planem, który Komendant Główny Policji na podstawie bieżącej analizy może zmodyfikować, do służby na Warmii i Mazurach przyjętych zostanie w tym roku 75 nowych policjantów (w marcu, lipcu, wrześniu i grudniu).

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze