Zupełna nowość w Elblągu! Bungee Fitness to najnowszy trend w świecie fitness, który zapoczątkowany został w Azji, gdzie pojawiły się pierwsze tego typu zajęcia. Zajęcia robią ogromne wrażenie, dlatego nie trzeba było długo czekać aż opanują cały świat! Ćwiczenia dostarczają wiele radości, angażując przy tym wszystkie partie mięśniowe, co z kolei przekłada się na mnóstwo spalonych kalorii.

Zajęcia bungee fitness będą przystosowane do umiejętności ćwiczących. Sprzęt daje ogromne możliwości ewolucji od zwykłego bujania po szybkie wyskoki w pionie i poziomie.

Początkującym zaproponujemy lekki trening bardziej z zakresu bungee dance, czyli połączenie tanecznego bujania biodrami i klasycznych ćwiczeń, jak choćby przysiady, natomiast bardziej wymagającym fit freakom zaserwujemy wycisk rodem z tabaty. Być może latanie na bungee wydaje się lekkie i niewymagające, ale już wkrótce przekonacie się, że nic bardziej mylnego – mówi trenerka. I dodaje, że taki trening potrafi porządnie zmęczyć.

Zajęciom będzie towarzyszyła odpowiednia muzyka, bo tempo treningu bungee fitness będzie się nieco różniło od tego w klasycznym wydaniu.

Co da nam taki trening? – Wszystko to, czego oczekujemy po porządnym treningu! Mamy tu na myśli wzmocnienie wszystkich partii ciała, wyszczuplenie sylwetki, szczególnie w okolicach ud dzięki specjalnej uprzęży, a dodatkowym atutem i ogromnym bonusem jest fantastyczna zabawa .

Podczas 50 minutowej sesji na sali angażujemy niemal wszystkie partie, a szczególnie gorset mięśniowy podtrzymujący kręgosłup, bo ćwiczenia wymagają stabilizacji ciała. Jeżeli zabraknie napięcia mięśniowego, nie utrzymamy prawidłowej pozycji w większości ćwiczeń takich, jak wyskoki czy nurkowanie.

Gdzie?

JUMP Fitness – Elbląg, ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Stare Miasto)

Kiedy i o której ?

Poniedziałek – 20.10 ( Ania Ślusarczyk)
Wtorek – 9.00 (Ania)
Czwartek – 9.00 (Iza Jaworska)
Piątek 17.00 (Iza)
KONIECZNA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TELEFONICZNA!
Potwierdzone zajęcia będą realizowane w grupach od 8 osób.
Szczegóły i rezerwacje tel. 606 863 549
Koszty: jednorazowe wejście 30 zł – a 4 wejścia 100 zł(po 25 zł za wejście)

Red.

Komentarze