fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Wypadek w kierunku na Suchacz. Samochód w rowie! Dziś, 3 stycznia przed godziną 14.00 na drodze wojewódzkiej nr 503 w kierunku na Suchacz doszło do wypadku, samochód wylądował w rowie.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letni kierujący samochodem marki Ford wyjeżdżając z wyjazdu nie zauważył jadącego VW, który jechał z Elbląga w kierunku Suchacza w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. VW podróżowała 3-osobowa rodzina, samochód prowadziła 40-letnia kobieta.

„W wyniku zderzenia samochód marki VW znalazł się w rowie, pasażer z VW uskarżał się na ból barku, został zabrany do szpitala. Pozostałe osoby zostały lekko potłuczone” – powiedział nam na miejscu pracujący sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zwartośc alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi. Policja na miejscu ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia, ruch odbywa się wahadłowo.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze