Ilustracja do tekstu

27-latek zatrzymany na Dąbka. Dziwne zachowanie zainteresowało policję. 27-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z prewencji. Przechodził w miejscu niedozwolonym na drugą stronę ulicy. W czasie kontroli zaczął dziwnie się zachowywać. Okazało się, że ma przy sobie zawiniątko z narkotykami.

Było chwilę po północy, gdy policyjny patrol prewencji zauważył mężczyznę przechodzącego przez ul. Płk Dąbka poza przejściem w miejscu do tego nie przeznaczonym.

Policjanci postanowili go wylegitymować i pouczyć, jednak mężczyzna stał się agresywny i pobudzony. 27-latek od razu oświadczył, że „nie przyjmuje żadnych mandatów”, używał przy tym wulgaryzmów i był pobudzony. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jego odzież czy nie posiada niebezpiecznych przedmiotów.

W czasie kontroli natrafili na plastykowe opakowanie, wewnątrz którego był roślinny susz. Po zbadaniu go testerem okazało się, że jest to marihuana.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz usłyszy zarzut posiadania narkotyku. Za ten czyn może mu grozić za ten czyn kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze