fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Włamanie do Jubliera na 1 maja. Zginęły nie tylko pieniądze! Wczoraj, 1 stycznia w jubilerze, który znajduje się przy ulicy 1 maja trwało zabezpieczanie śladów.

Wczoraj, 1 stycznia po godzinie 18.00 na miejscu pracowała policja kryminalna oraz policja z prewencji. Policjanci kryminalni zabezpieczyli ślady. O sprawie na bieżąco informowaliśmy Was TUTAJ.

Policja podobnie jak wczoraj tak i dziś dla dobra sprawy nie ujawnia szczegółowych informacji na temat zajścia. Policja nie ujawnia również wartości strat jakie poniósł sklep. Wiemy jednak, że zginęły nie tylko pieniądze – „ze sklepu zostały skradzione kosztowności i pieniądze” – powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„Policja kryminalna pracuje nad sprawą i ustaleniem sprawców „- dodał w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Sprawcy póki co nie zostali ujęci. Jeśli macie jakieś informacje na temat zajścia w jubilerze, prosimy o kontakt z nami, zapewniamy pełną anonimowość.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze