fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Pobity 17-latek i śmierć mężczyzny. Sylwester w Elblągu. Elbląska policja w sylwestra najczęściej wzywana była do awantur domowych, został złapany jeden pijany kierowca.

Przed godziną 1.00 policja została wezwana na ulicę Górnośląska, tam został pobity 17-latek. Na miejsce przyjechał również Zespół Ratownictwa Medycznego. O zaistniałej sytuacji policja poinformowała rodziców 17-latka.

Po godzinie 2.00 policja weszła do jednego z mieszkań przy ulicy Jaśminowej, tam zastali ciało 40-letniego mężczyzny. Jak powiedział nam kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu, drzwi od mieszkania były zamknięte, a prokurator podjął decyzję o przekazaniu ciała na sekcję zwłok.

W noc sylwestrową policja złapała jednego nietrzeźwego kierowcę. Pijany kierowca został zatrzymany między Kadynami a Łęczem. Mężczyźnie nic się nie stało, czekał na policję na poboczu drogi. Policjantom mówił, że pokłócił się z żoną.

Jak podkreślił w rozmowie z nami kom Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu nikt nie odniósł obrażeń od fajerwerków, pod tym względem sylwester w Elblągu minął bardzo spokojnie.

Funkcjonariusze policji w noc sylwestrową najczęściej byli wzywani do awantur domowych.

Tak elblążanie witali Nowy 2018 Rok. Zobacz relację wideo.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze