Ilustracja do tekstu

Myśliwy zastrzelony podczas polowania. Prokuratura postawiła zarzut. W nocy z piątku na sobotę na terenie gminy Miłakowo w miejscowości Mysłaki doszło do śmiertelnego wypadku podczas polowania.

Podczas polowania 66-letni myśliwy postrzelił śmiertelnie 54-letniego kolegę. Mężczyźni razem wybrali się na polowanie. O sprawie na bieżąco informowaliśmy Was TUTAJ.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, którzy ustalają przebieg tragicznego zdarzenia. Czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora z Morąga.

Myśliwy usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu, złożył też wyjaśnienia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze