Tak Elbląg powitał Nowy 2018 Rok

Elbląg przywitał nowy 2018 rok! (wideo). Dziś, 31 grudnia elblążanie licznie zebrali się na placu katedralnym, tam wspólnie z Prezydentem Elbląga Witoldem Wróblewskim przywitali nowy rok – 2018. Zobacz film z pokazu sztucznych ogni!

Elbląska Noc Sylwestrowa rozpoczęła się o godzinie 22.00 na placu przy katedrze. Na początku elblążanie bawili się przy dźwiękach muzyki mechanicznej. O godz. 22.30 na scenie pojawił się zespół De Luzers, wykonujący covery znanych i lubianych utworów.

Tuż przed północą na scenie pojawił się Witold Wróblewski. Prezydent Elbląga w obecności swojej małżonki, złożył elblążanom życzenia.

„Za chwilę pożegnamy stary 2017 rok i powitamy nowy 2018 rok. Chcę życzyć Państwu zdrowia, radości i wszystkiego najlepszego. Żeby ten nowy 2018 rok, spełnił wasze wszystkie marzenia i zamierzenia. Żebyście Państwo w 2018 roku zrealizowali wszystkie swoje najskrytsze pragnienia.” – życzył elblążanom Prezydent naszego miasta. Witold Wróblewski następnie wspólnie z mieszkańcami, przyglądał się pokazowi sztucznych ogni.

Na zakończenie zabawy rozstrzygnięty został konkurs butelkowy. Aby wziąć w nim udział należało do butelki po szampanie włożyć kartkę ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu. Tak przygotowane butelki należało w noc sylwestrową umieścić w jednym z kontenerów ustawionych wokół placu katedralnego.

Konkurs butelkowy został rozstrzygnięty tuż przed godziną 1.00. Dziesięciu wylosowanych szczęśliwców otrzymało nagrody – drobny sprzęt multimedialny.

Jak wyglądało powitanie Nowego 2018 Roku w Elblągu – zobaczyć możecie w naszej relacji filmowej.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze