Reklamy
Strona główna » Ciekawostki i plotki » Przepowiednie 2018
Ciekawostki i plotki

Przepowiednie 2018

Ilustracja do tekstu

Przepowiednie 2018. Polskę czeka wiele burzliwych chwil i zadziwiających wydarzeń. Na szczęście większość z nich nie prowadzi ani do III wojny światowej, ani do katastrofy klimatycznej czy poważnego kryzysu o innym charakterze. Więcej będzie się w 2018 roku działo dobrego niż złego.

Sytuacja w Unii Europejskiej

W 2018 roku nasilą się tendencje prowadzące do całkowitego rozpadu Unii Europejskiej. Część państw podpisze traktat dotyczący współpracy w zakresie opuszczenia wspólnoty. Polskie władze będą się początkowo wszystkiemu przyglądać niejako z boku, nie chcąc bezpośrednio opowiadać się po jednej ze stron. Najprawdopodobniej sytuacja ta potrwa do końca roku.

Istnieje jednak niewielkie prawdopodobieństwo, że Polska w 2018 roku zdecyduje się jednak poprzeć państwa chcące opuścić UE. W takim przypadku wszystko nabierze tempa, co może znacznie przyspieszyć rozpad Wspólnoty.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Choć Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej nie odbędą się w Polsce, z pewnością wielu czytelników jest ciekawych, jak spisze się nasza reprezentacja. Mistrzostwa odbędą się w Rosji, co samo w sobie okaże się niezwykle mobilizujące dla wszystkich Polaków. Będziemy chcieli pokazać Rosjanom, na co nas stać.

Polska drużyna będzie miała dużo szczęścia w początkowej fazie mistrzostw. Ich gra będzie dobra, choć zdecydowanie mogłaby być lepsza. Mimo wpadek wszyscy będą zachwyceni, a na polskich ulicach pojawi się mnóstwo rozentuzjazmowanych kibiców. Nawet osoby do tej pory niezbyt zainteresowane piłką nożną zaczną śledzić rozgrywki. W 1/8 finału biało-czerwoni pokonają przeciwników 2 do 1, przy czym będzie to niezwykle piękny mecz. Jakby w polskich piłkarzy wstąpił nowy duch. Niestety, w ćwierćfinałach Polacy popełnią sporo błędów na boisku i przegrają dosłownie o włos. W ten sposób będą musieli pożegnać się z marzeniami o zwycięstwie.

Wybory samorządowe w 2018 roku

Od samego początku organizacji wyborów samorządowych w 2018 roku, będą miały miejsce dziwne zakulisowe przepychanki i polityczne wojenki. Partia rządząca będzie kilkukrotnie próbowała dokonać zmian w prawie, by zyskać przewagę w kluczowych okręgach. Częściowo to się uda.

Ostatecznie wybory samorządowe przebiegać będą w atmosferze skandali i wzajemnych ataków. Czy Prawu i Sprawiedliwości uda się przejąć kontrolę nad samorządami? Nie do końca. Choć ogólne wyniki będą wyjątkowo przychylne dla partii rządzącej, w najważniejszych miastach wygrywać będzie głównie opozycja.

Sytuacja gospodarcza w Polsce 2018 roku

Już w 2017 roku rozpoczął się proces odpływu pracowników z polskiego rynku pracy. W 2018 roku Polska będzie musiała liczyć się z konsekwencjami tego stanu rzeczy. Wielu pracodawców zmierzy się z brakiem rąk do pracy. W efekcie zaczną rosnąć płace, chociaż nie tak szybko, jak powinny. Polska będzie krajem tranzytowym dla Ukraińców i obywateli innych wschodnich państw. Nie będą oni zatrudniać się w kraju nad Wisłą. Zamiast tego wybiorą lepiej płatne prace na Zachodzie.

Co może jednak zadziwiać, gospodarka polska będzie się dość dobrze rozwijać. Pojawi się wiele nowych inwestycji, które pobudzą rynek. Prace nad ustawami stabilizującymi działalność gospodarczą wejdą w ostatnią fazę, a może nawet zostaną zakończone. Skutki będą zadowalające dla większości przedsiębiorców.

Polskie afery w 2018 roku

W tym roku wybuchnie aż pięć wielkich afer. Pierwsza będzie związana z kontrowersyjną postacią ojca Rydzyka oraz z jego finansami. W konsekwencji może nawet dojść do jego odwołania przez samego papieża. O Rydzyku stanie się głośno nawet w zagranicznych mediach, które wykorzystają tę okazję do oczerniania Kościoła Katolickiego jako instytucji.

Druga polska mega afera dotyczyć będzie show-biznesu i mediów publicznych, które zostaną uwikłane w bardzo podejrzane interesy. Kilkoro znanych aktorów zostanie publicznie zaatakowanych za wspieranie nieetycznej działalności mediów.

Pozostałe afery, jak można się łatwo domyślić, będą powiązane z polityką. Ważna postać polskiego rządu straci stanowisko. Za przyczynę odejścia oficjalnie zostaną podane względy osobiste, ale szybko wyjdą na jaw kłamstwa opowiadane wcześniej przez tę osobę. To właśnie one zmuszą władze partii do podjęcia tej niewygodnej decyzji. Co ciekawe, również tzw. opozycja zaliczy głośną wpadkę wizerunkową. Jej konsekwencją może być znaczne przetasowanie w szeregach partii opozycyjnych i to tuż przed wyborami samorządowymi.

Polska rewolucja duchowa

W przypadku tej kwestii nie ma stuprocentowej pewności, że dotyczy roku 2018. Jest to prawdopodobne, ale z góry zaznaczam, że może tutaj chodzić o 2019 rok, a może nawet lata późniejsze.

Czego dotyczy ta przepowiednia? Polska 2018 roku może być areną wielkiej duchowej rewolucji. Jest ona zapowiadana przez wielu jasnowidzów, choć każdy interpretuje ją nieco inaczej. W rzeczywistości chodzi tutaj o pojawienie się jakiegoś nauczyciela, który rzuci nowe światło na kwestie duchowe. Jego nauki okażą się z jednej strony szokujące, a z drugiej – wydawać się będą tak oczywiste, że wielu ludzi zacznie zastanawiać się, jak to możliwe, że wcześniej nie byli tego świadomi.

W wizji poświęconej polskiej transformacji duchowej z 2018 roku, wyraźnie przewija się liczba 44. Nie wiadomo jednak, czego ona konkretnie dotyczy. Być może chodzi tutaj o jakieś słowo lub tajemnicę, która zostanie ujawniona.

Źródło: Astroweb.pl

Reklamy

Komentarze

About the author

Łukasz Nosarzewski

Dziennikarz, Redaktor Naczelny portalu ExpressElblag.pl

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości Wideo

ENS Studio – produkcja filmów i zdjęć

Śledź Nas

Instagram

Calendar

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

RSS Meks Blog

 • 16 best free Social Media plugins for WordPress 08/11/2018
  An extensive list of great free social media plugins for WordPress to easily increase your website traffic and boost your social media appearance. The post 16 best free Social Media plugins for WordPress appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • The ultimate guide to MailChimp for WordPress 31/10/2018
  Want to know how to use MailChimp for WordPress? Look no more than this guide of ours, filled with all the tips and advice you need! The post The ultimate guide to MailChimp for WordPress appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • 3 easy ways to increase WordPress upload size limit 24/10/2018
  Looking for a way to fix the upload limit issue and increase WordPress upload size? Here are 3 ways to do it yourselves! The post 3 easy ways to increase WordPress upload size limit appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • Quickly find which WordPress template file is currently being used 19/10/2018
  A simple code snippet you can use whenever you need to find out which WordPress template file is being used on the current page. The post Quickly find which WordPress template file is currently being used appeared first on Meks.
  Meks
 • 5 simple yet effective blog monetization tips to increase your revenue 17/10/2018
  What would be some of the best blog monetization tips you can implement to earn more money blogging? Here's what we advise you. The post 5 simple yet effective blog monetization tips to increase your revenue appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • The easiest way to create anchor links in WordPress posts and pages 10/10/2018
  Want to learn how to create anchor links in WordPress in a quick and easy way? We've got you covered! The post The easiest way to create anchor links in WordPress posts and pages appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • 14+ best video editing apps that will make your work stand out in 2018 03/10/2018
  No more stress about your video work – with these video editing apps, you’ll have compelling video content in no time and all by yourselves! The post 14+ best video editing apps that will make your work stand out in 2018 appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • How to set up autoblogging with WordPress 28/09/2018
  What is autoblogging and which tools to use to set it up with WordPress? The post How to set up autoblogging with WordPress appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • Top vlogging tips for beginners 19/09/2018
  Are you missing any of these vlogging tips that may help in getting your vlog career on track? The post Top vlogging tips for beginners appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • Top 16 WordPress calendar plugins (that you can start using today) 11/09/2018
  What could be the top of the top WordPress calendar plugins you can start using today, even as a non-techies? Here are our 16 recommendations. The post Top 16 WordPress calendar plugins (that you can start using today) appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic

Text

Distinctively utilize long-term high-impact total linkage whereas high-payoff experiences. Appropriately communicate 24/365.