Ilustracja do tekstu

Oświetlenie stadionu i budowa hali. Czyli co nas czeka w 2018 w Elblągu! 28 grudnia w Urzędzie Miejskim Witold Wróblewski prezydent Elbląga podpisał z wykonawcami umowy na realizację trzech zadań inwestycyjnych, które zrealizowane zostaną w nadchodzącym roku.

Mowa o wyczekiwanym przez kibiców oświetleniu stadionu przy ul. Agrykola, czy budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14, o co wnioskowali mieszkańcy Zatorza. Ostatnia z trzech umów dotyczy zaś budowy instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku krytej pływalni przy ul. Robotniczej.

– W ramach zadania pn. budowa oświetlenia sportowego płyty boiska piłkarskiego dla stadionu przy ul. Agrykola powstaną cztery kompletne maszty oświetleniowe, a elbląska firma będzie miała czas na ich wykonanie do końca listopada 2018 roku. To zadanie, na realizację którego czekają piłkarze i kibice, ale dzięki budowie oświetlenia będzie możliwe również organizowanie wydarzeń innych niż mecze – wskazywał prezydent Wróblewski

– Kolejne duże zadanie to opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14 na Zatorzu. Koszt budowy, 738 tys. zł, finansowany jest z budżetu miasta. Ostatnia z umów dotyczy budowy instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku krytej pływalni przy ul. Robotniczej. Projekt jest dofinansowywany ze środków UE – informował prezydent.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Reklamy

Komentarze