fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Pożar na Mickiewicza. Dziś, 28 grudnia po godzinie 21.00 w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Mickiewicza doszło do pożaru. Na szczęście nikt w jego wyniku nie został poszkodowany.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na okres działań ulica Mickiewicza została zablokowana.

Kilka minut po godzinie 21.00 straż pożarna została wezwana do zadymienia klatki schodowej budynku mieszkalnego przy ulicy Mickiewicza. Jak się okazało na miejscu powodem zadymienia był wysypany popiół z pieca, który został wyniesiony z jednego z mieszkań na klatkę schodową.

Kończąc działania strażacy zauważyli, że doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Jak powiedział nam dowódca akcji przewody są mocno zanieczyszczone co utrudnia ustalenie, w którym przewodzie doszło do pożaru.

Na szczęście w wyniku pożaru i zadymienia nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracuje również policja.

Straż pożarna zakończyła działania przed godziną 22.00. Ruch dla samochodów na ulicy Mickiewicza został wznowiony.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze