Ilustracja do tekstu

Wypadek BMW pod Pasłękiem. W samochodzie było dziecko! Nadzwyczaj spokojnie minęły święta na elbląskich drogach, nikt nie zginął, podczas świąt doszło do jednego wypadku.

„W świąteczny poniedziałek w miejscowości Krosno pod Pasłękiem. Tam 28-letnia kobieta podczas wyprzedzania straciła panowanie nad bmw, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kobieta doznała pęknięcia kości nosa. Natomiast 28-letni pasażer trafił do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu, stłuczeniem płuc oraz wątroby. Żadnych obrażeń nie odniósł 9-miesięczny chłopiec, który podróżował z rodzicami „- powiadomił nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

To jedyny wypadek, do którego doszło na elbląskich drogach podczas Świąt Bożego Narodzenia. O ile w Elblągu na drogach było spokojnie, to ten okres świąteczny należy do jednych z najtragiczniejszych pod względem śmiertelnych wypadków.

Od 22 do 26 grudnia na drogach doszło do 373 wypadków, w których zginęły 42 osoby, a 447 zostało rannych; policjanci zatrzymali 883 nietrzeźwych kierowców – poinformowała Komenda Główna Policji.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze