Tragiczny pożar Janowie. Żywcem spłonęły dwie osoby! Strażacy walczyli z pożarem ponad 5 godzin, przyczyny pożaru w tej chwili są jeszcze nieznane.

Po ugaszeniu ognia, w zgliszczach budynku, znaleźli zwęglone ciała dwóch osób. Według policji to najprawdopodobniej mieszkańcy domu: 83-letnia kobieta i jej 58-letni syn. Na tę chwilę niemożliwa jest ich identyfikacja – podaje Radio Olsztyn.

Tragicznie zakończyła się noc z soboty na niedzielę dla dwóch osób mieszkających w domu jednorodzinnym w Janowie koło Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim. W domu wybuchł pożar, w którym zginął 58 letni mężczyzna i jego 83 letnia matka. Zwęglone szczątki znaleźli strażacy.

Jak poinformował oficer prasowy nidzickiej straży pożarnej asp. sztabowy Andrzej Osowski, pożar wybuchł po północy. Dom miał drewnianą konstrukcję przekładaną trocinami i słomą. – Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, cały dom stał w ogniu. Wyglądał jak pochodnia – powiedział Osowski.

Dom stał na uboczu, z dala od innych zabudowań. Pożar zauważono dość późno. Gasiło go pięć jednostek straży pożarnej. Na miejscu tragicznego zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratora. – Na chwilę obecną nie jest możliwa identyfikacja ofiar pożaru. Wiemy tylko, że pod tym adresem rzeczywiście zamieszkiwała 83-letnia kobieta z synem – powiedziała Izabela Demska z nidzickiej policji.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze