Zderzenie samochodu z autobusem na Ogólnej. Kobieta trafiła do szpitala! Dziś, 22 grudnia po godzinie 12.00 na ulicy Ogólnej przy centrum Handlowym Ogrody doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem.

Na miejsce przyjechała policja , straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy.

Jak powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu 67-letni kierujący samochodem osobowym nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku tego doszło do zderzenia z autobusem linii nr 17.

W wyniku zderzenia ucierpiała pasażerka samochodu osobowego, ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowaną kobietę do szpitala.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność! W tym samym czasie doszło do wypadku na ulicy Mazurskiej, więcej szczegółów wkrótce.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze