Przestępca seksualny przywieziony do Elbląga. Teraz stanie przed sądem! Dziś, 22 grudnia do Elbląga został przywieziony 30-latek, który był poszukiwany za przestępstwo seksualne.

30-latek został przetransportowany do Elbląga, gdzie sąd na wniosek prokuratora podejmie decyzję o ewentualnej ekstradycji 30- latka do Wielkiej Brytanii.

Jeżeli mężczyzna zostanie wydany stronie brytyjskiej, to odpowie za popełnione przestępstwa przed tamtejszym wymiarem sprawiedliwości i w oparciu o brytyjski system prawa zostanie wymierzona mu kara.

Zatrzymania mężczyzny dokonali policjanci kryminalni z Ostródy. Ostródzcy kryminalni w toku prowadzonych czynności ustalili, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Ostróda może przebywać osoba poszukiwana.

W dniu wczorajszym tj 21 grudnia policjanci kryminalni z Ostródy pojechali we wskazane miejsce i zatrzymali 30- letniego mężczyznę za którym brytyjski wymiar sprawiedliwości wydał Europejski Nakaz Aresztowania celem ekstradycji do Wielkiej Brytanii za przestępstwo seksualne.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze