Czołówka na Mazurskiej! Do tego zdarzenia drogowego doszło dziś, 22 grudnia po godzinie 12.00. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały poszkodowane!

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz oba pojazdy.

Do zdarzenia doszło zaraz po zdarzeniu drogowym na ulicy Ogólnej, to właśnie stamtąd straż pożarna musiała pilnie udać się na ulicę Mazurską. O wypadku na Ogólnej na bieżąco informowaliśmy Was tutaj

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia pojazdów doszło w wyniku wyprzedzenia. Kierujący samochodem osobowym marki Renault jadący ulicą Mazurską w stronę Elbląga podczas manewru wyprzedzania zderzył się z jadącym naprzeciwka samochodem marki Honda.

Ratownicy medyczni przetransportowali karetką do szpitala dwie osoby. Obie osoby podróżowały Hondą. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, przejazd jest jednak możliwy drogą boczną.

Obaj kierujący byli trzeźwi, funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze