Browary popłynęły Mazurską. Dziś, 22 grudnia około godziny 14.00 na ulicy Mazurskiej doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Na ulicy rozbiły się skrzynki z piwem.

Dziś ulica Mazurska jest dla kierowców istnym torem przeszkód, po godzinie 12.00 doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów, na szczęście przejazd był możliwy drogą boczną.

Natomiast około godziny 14.00 na ulicy Mazurskiej z samochodu ciężarowego wypadł ładunek w postaci skrzynek z piwem. Choć drogówka była zajęta, dyżurny był zmuszony wysłać patrol policji do zabezpieczenia miejsca. Na miejsce przyjechali policjanci z prewencji.

Podróżujący samochodem ciężarowym z którego wypadły skrzynki z piwem musieli uprzątnąć miejsce zdarzenia, najprawdopodobniej kierowca zostanie ukarany mandatem karnym za niewłaściwe zabezpieczenie towaru w pojeździe.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze