Siostry Godlewskie z Malborka hitem internetu. Zobacz wideo! Siostry Godlewskie swoją interpretacją życzeń świątecznych podbija internet. Aktualnie to 7 najczęściej oglądany film na YouTube.

Film „Siostry Godlewskie Życzą Wesołych Świąt Małgorzata Godlewska Esmeralda” ma już ponad 200 tysięcy wyświetleń, choć został wrzucony do internetu zaledwie dwa dni temu tj. 19 grudnia.

O ile w wyświetleniach siostry z Malborka dają radę, to już w śpiewaniu niekoniecznie, internauci nie zostawiają na siostrach suchej nitki.

To tylko niektóre z komentarzy:

„Śpiewajcie sobie w zaciszu domowym,po co się od razu z brakiem słuchu obnosić”

„Da się to jakoś odzobaczyć? Błagam :)”

„Dajcie se spokój ze śpiewaniem tak na prawdę robicie sobie krzywdę i stajecie się pośmiewiskiem w necie, myślę że lepiej zostać przy robieniu seldie na insta i tym podobnych historii , jednak do śpiewania trzeba mieć słuch i niestety na chwilę obecną nie da się go wstrzyknąć jak botoksu”

Czy siostry z Malborka obrały słuszną ścieżkę kariery? Zobaczcie sami:

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze