Policja ujawnia kulisy awantury na Starym Mieście! Wczoraj, 20 grudnia informowaliśmy Was o mężczyźnie, który dobijał się do jednego z mieszkań przy ulicy Kowalskiej, a następnie kopał w samochód. Dziś, 21 grudnia policja ujawnia szczegóły całego zajścia.

Wczoraj, 20 grudnia na bieżąco informowaliśmy Was o agresywnym mężczyźnie, który został zatrzymany przez policję na Starym Mieście. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

38-letni mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji, po tym, jak uszkodził zaparkowane przy ul. Kowalskiej auto. Wcześniej doszło do awantury pomiędzy mężczyzną a jego byłą partnerką. 38-latek był agresywny i potrzebna była interwencja policji.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 12.00 na Starym Mieście. Tam, najpierw doszło do kłótni i awantury, a chwilę później do uszkodzenia auta. Gdy na miejsce przyjechali policjanci 38-latek próbował uciec.

Został zatrzymany i obezwładniony przy ul. Kowalskiej. Policjanci podczas sprawdzenia czy nie posiada on przy sobie niebezpiecznych przedmiotów, natrafili na foliowe zawiniątko. Mężczyzna miał je schowane w wewnętrznej kieszeni kurtki. Okazało się, że jest to marihuana.

38-latek w trakcie zatrzymania odgrażał się, że spali uszkodzony wcześniej samochód. W konsekwencji trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających oraz zniszczenie mienia. Za pierwszy czyn może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za zniszczenie mienia Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat więzienia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny/kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze