Pogoda zaskoczy w Wigilię! Często w tym okresie sobie życzymy świąt pełnych ciepła, i choć w życzeniach nie o pogodę nam chodzi, to w tym roku te święta będą faktycznie ciepłe!

Według najnowszych prognoz wynika, że nie tylko śniegu zabraknie na Wigilię, ale także mrozu, jak na tę porę roku będzie na prawdę ciepło.

Tradycyjnie najzimniej będzie na dalekim południu kraju. W Tatrach i Beskidach słupki rtęci wskażą miejscami nawet -2 stopnie. To jednak jedyne ujemne temperatury, które Polacy będą mogli zobaczyć w 24 grudnia. W pozostałych regionach kraju należny przygotować się na to, że termometry pokażą wysokie wartości dodatnie. Miejscami nawet 10 stopni Celsjusza!

W niedzielę, 24 grudnia (wigilia) temperatura w Elblągu wyniesie 9 stopni C, możliwe opady deszczu. W pierwszy dzień świąt temperatura wyniesie 8 stopni C, natomiast w drugi 7 stopni C.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze