Tragiczny wypadek na trasie na Malbork. Pasażer poniósł śmierć na miejscu! W niedzielę, 17 grudnia rano malborscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Złotowie.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Samochód marki Nissan uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń 51-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożną jazdę dostosowaną do panujących warunków na drodze.

W zeszłą niedzielę parę minut po godz. 8.00 dyżurujący przy telefonie policjant otrzymał informację o wypadku drogowym w miejscowości Złotowo w gminie Stare Pole.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy, do wypadku doszło gdy 30-letni kierowca Nissana prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze stracił panowanie nad pojazdem, auto obróciło się i uderzyło w drzewo.

Niestety w tym zdarzeniu 59-letni pasażer w wyniku poniesionych obrażeń zginął na miejscu. Kierowca nie odniósł obrażeń. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że mężczyzna, który kierował Nissanem był trzeźwy. Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli rozbity pojazd. Technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną sporządził szkic sytuacyjny.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, oraz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pamiętajmy, aby zawsze dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Źródło: Policja w Malborku

Komentarze