Kopał w samochód, bo dziewczyna go nie wpuściła do mieszkania. Dziś, 20 grudnia około godziny 13.00 policja otrzymała zgłoszenie od mieszkanki Elbląga o agresywnym mężczyźnie, który dobijał się do mieszkania przy ulicy Kowalskiej.

„Mężczyzna dobijał się do mieszkania kobiety, policja zatrzymała mężczyznę, ponieważ miał on przy sobie narkotyki „- powiedział w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Z naszych ustaleń wynika, że mężczyzna po tym jak dziewczyna nie wpuściła go do mieszkania zaczął kopać w inny samochód. Takiego zgłoszenia jednak policja do tej pory nie odnotowała.

Mężczyzna miał przy sobie zawiniątko z suszem. Mężczyźnie może grozić za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie policyjne wobec mężczyzny trwa.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze