Elblążanie przed świętami kasują samochody. W Elblągu panuje przedświąteczna gorączka, drogówka od samego rana ma pełne ręce roboty.

Przedświąteczna gorączka dopadła elblążan na dobre. Korki na głównych ulicach i przepełnione parkingi przy centrach handlowych, niestety w szale zakupów kierowcy tracą głowę i nie poświęcają wystarczająco uwagi na drogę.

Dziś, 20 grudnia od rana funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu mają pełne ręce roboty, jeżdżą od kolizji do kolizji, praktycznie nie mając czasu na działania prewencyjne.

Do kolizji dziś najczęściej dochodzi w pobliżu centr handlowych, do poważniejszej dziś kolizji doszło właśnie przy sklepie Eclerc. Tam kobieta kierująca samochodem marki Skoda wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z samochodem ciężarowym, oprócz skasowanego samochodu została ukarana mandatem karnym. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Kolizjom w mieście sprzyja duże natężenie ruchu. Kierowcy w Elblągu muszą w ten okres przedświąteczny uzbroić się w cierpliwość między innymi na ulicy: Grunwaldzkiej, Mickiewicza, Bema, Żeromskiego, Teatralna, Robotnicza.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze